Ürünlerimizin   Bazıları
     
satış ortaklığı area diş beyazlatma seti   Area Diş Beyazlatma Seti / %25 Net Kar
Diş beyazlatma konusunda en son teknoloji olan lazer yöntemi ile özel bir jelin birleşiminden oluşan bu set ile çok kolay bir şekilde bembeyaz dişlere sahip olunur.
10 dakika gibi kısa bir sürede mükemmel dişlere sahip olmak kim istemez ki? Evde, iş yerinde ve kendinizi rahat hissettiğiniz her ortamda kullanabileceğiniz şekilde tasarlanan bu set, dişlerinizin daha beyaz ve temiz görünmesini sağlar. 

     
kardeşmedikal satış ortaklığı proğramı | horbay horlama ataratı   Horbay Horlama Aparatı / %25 Net Kar
Horlamayı kesen ve bir süre sonra da tamamiyle yok etmeye yardımcı olan, toprak mıknatıslı uyku terapi cihazıdır. Horbay horlama aparatı üstün teknolojili bir sterilizasyon prosesi vasıtasıyla nontoksit (Slikon) malzemelerden imal edilmiştir. Horbay horlama aparatının içerisinde bulunan mıknatıslar NASA tarafından geliştirilen toprak mıknatıslardır. (800+Gaus) 
     
kardem medikal satış ortaklığı sistemi area diyet yüzük zayıflama ürünü   Area Diyet Yüzükleri / %25 Net Kar
Sağlıklı Zayıflamak konusunda günümüzdeki pek çok alternatiften biri de diyet yüzükleridir. Diyet yüzükleri bugün sağlıklı zayıflamak isteyen pek çok kişi tarafından kullanılmakta ve olumlu sonuçlarla karşılaşılmaktadır. Diyet yüzükleri, Sağlıklı Zayıflamak konusunda insana en gerekeni yani iradeyi vermektedir.
     
uzaboy boy uzatıcı tabanlık satış ortaklığı sistemi   Uzaboy Boy Uzatıcı / %25 Net Kar
Bu harika ürün ile 2 cm ile 5 cm arasında tercihinize bağlı olarak boyunuzu uzatabilirsiniz. Tabanlık şeffaf silikondan oluşmuştur bu yüzden çok rahat ve yumuşaktır. Amortisör görevi görerek ayakta ve diz kapaklarında oluşan basıncı azaltır ve ağrıların giderilmesine yardımcı olur.
     
     
     
satış ortaklığı komisyonu şeması
 
satış ortaklığı sistemi