Kardeş Medikal Hakkında

Kardeş Medikal olarak yaklaşık 10 yıldır medikal ürünleri satışı yapan istikrarlı ve güvenilir bir firmayız. Sektördeki hızla yükselişimizin başında kaliteli ürün satışı ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem gelmektedir.

Satışını yaptığımız ürünler tescilli markalarımız olup kendi ithalatımız yada imalatımızdır. Satışını yaptığımız ürünlerin ithalat ve imalat safhalarında tüm detaylara dikkat edip kaliteden asla ödün vermeyiz.

Firma olarak internet sektörünün giderek gelişmesi ile beraber e-ticaret sektörüne atılmış ve bu konuda oldukça başarılı işler çıkarmış bulunmaktayız. Dünyaca ünlü firmalar ile ortak çalışmalar yaparak, ürünlerimizi internet yoluyla müşterilerimize ulaştırmaktayız. Bu konuda giderek gelişen bir yapıya sahibiz. Firma olarak önemsediğimiz konular arasında zaten sürekli olarak gelişme vardır. Bu sayede insanlara çok daha fazla konuda yardımcı olabilir ve asıl amacımız olan insanlığa faydalı bir firma olma konusunda daha ileri adımlar atabiliriz. Firmamız medikal ürün satışı konusunda oldukça yeterli bir düzeyde olmasına rağmen kendine asla sınır çizmemektedir. Sürekli olarak kendimizi geliştirmemizdeki ana etkende budur. Daha ileriyi hedefleme ve çok daha başarılı işler çıkarmaktır.

affialite satış ortaklığı sistemi

Sağladığımız medikal ürünler arasında diş beyazlatma, horlama aparatı, tansiyon cihazı ve zayıflama yüzüğü gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde insanların dertlerine derman olarak sosyal yaşamlarını çok daha güzelleştirmekteyiz. Güven duygusunu insanlara hissettirmemiz çok önemlidir. Bu firma olarak hem çalışanlarımıza hem de müşterilerimize karşı vermek zorunda olduğumuz bir histir. Güven hissi insanın içinde olduğu sürece başarılı olma konusunda hiçbir zorluk aşılmayacak değildir. Bu yüzden sattığımız ürünleri de en kaliteli ve güvenilir markalar arasından seçmekteyiz. Area ve Horbay markalarını tescilli olarak satan firmamızdan pek çok insan memnun kalmıştır. Olumlu ve olumsuz görüşleriniz firmamızın daha ileriye gitmesi için oldukça önemlidir.

Çalışanlarımıza sağladığımız imkânlar arasında da pek çok avantaj bulunmaktadır. Satış ortaklık sistemimizde %25 satış başına kazanç bulunmaktadır. Bu tüm ürün satışlarında en az yani alt ödeme sistemi olarak 30 TL tutarındadır. Yapılan satışlardan sonra kesinlikle çalışandan vergi, stopaj, havale gibi vergi kesintileri alınmamaktadır. Ödemelerde hiçbir zaman gecikme yapmayarak her zaman için haftalık net geliri yatırmaktayız. Çalışanlarımız ile sağladığımız uyum ile beraber çok daha fazla başarıya imza atabilmekteyiz. İyi bir başarı için iyi bir çalışma ortamı gerekmektedir. Kardeş Medikal olarak bunun farkında olduğumuzdan çalışanlarımızı her zaman önemseriz. Satmış olduğumuz ürünlerin güvenilirliği de firmamız tarafından garantilenmektedir. Ürünlerin hepsi kendi ithalatımız olup eczanelerde satılmaktadır. Buda firmamızın kalitesinin bir göstergesidir.

 

satış ortaklığı komisyonu şeması
 
satış ortaklığı sistemi
 
kardeş medikal satış ortaklığı web sitesi